House Brothers > O nas

Kilka słów o nas

Zależało nam na stworzeniu miejsca, które oferuje kompleksowe usługi w obszarze nieruchomości i odpowiada na współczesne potrzeby rynkowe.

98%

Klientów jest zadowolonych z naszych usług i poleciło nas swoim bliskim

82%

Nieruchomości sprzedajemy przed oczekiwanym czasem

87%

Klientów jest pozytywnie zaskoczonych wynikiem negocjacji ceny nieruchomości

Nasza agencja nieruchomości została założona przez Norberta Zubrzyckiego i Artura Misiewicza.

15 doświadczenia szlifowanego w handlu i w branży nieruchomości, podczas których zdobyliśmy cenną wiedzę, wskazówki i niezbędne umiejętności zaprocentowały tym, że w końcu wykiełkowała i rozwinęła się w nas wizja założenia własnego biznesu.

Poznaj zespół, który pracuje na Twój sukces

Artur Misiewicz Założyciel House Brothers
Specjalista ds. nieruchomości

T: 784 981 858

E: a.misiewicz@housebrothers.pl

Norbert Zubrzycki Założyciel House Brothers
Specjalista ds. nieruchomości

T: 666 819 164

E: n.zubrzycki@housebrothers.pl

Anna Koryszewska Specjalista ds. nieruchomości

T: 784 981 857

E: a.koryszewska@housebrothers.pl

Marcin Kapelewski Specjalista ds. nieruchomości

T: 795 566 049

E: m.kapelewski@housebrothers.pl

Justyna Blusiewicz Specjalista ds. nieruchomości

T: 505 517 511

E: j.blusiewicz@housebrothers.pl

Zofia Polak  Specjalista ds. nieruchomości

T: 793 716 029

E: z.polak@housebrothers.pl

Joanna Jaksina  Specjalista ds. nieruchomości

T: 666 819 162

E: j.jaksina@housebrothers.pl

Daniel Maleszewski Asystent ds. sprzedaży nieruchomości

T: 503 828 188

E: d.maleszewski1@housebrothers.pl

Grzegorz Zyśk asystent ds. sprzedaży nieruchomości

T: 796 860 280

E: g.zysk@housebrothers.pl

Jolanta Rucińska asystent ds. sprzedaży nieruchomości

T: 695 821 802

E: j.rucinska@housebrothers.pl

Katarzyna Budziłek asystent ds. sprzedaży nieruchomości

T: 787 744 227

E: k.budzilek@housebrothers.pl

House Brothers w liczbach

15 Lat doświadczenia
2 Oddziały w Polsce
6 Ekspertów
200 mln Wartość sprzedanych nieruchomości

Chcesz zostać agentem House Brothers?

Agencja nieruchomości House Brothers © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.